ÖVRIGT / Mattor / Para-dombeh 4103005
nr 410 3005
Para-dombeh
Bachtiari, semi-antik, 154x273, slitage, lagningar, trampveck, wear, repairs, folding wear
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 8 maj 2006
8 maj
TEMA Orientaliska mattor 3
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 3